Sissoko i Aguero zostaną w klubach

Bruno Satin, reprezentujący interesy Sergio Aguero (na zdjęciu) i Momo Sissoko, twierdzi, iż obaj zawodnicy pozostaną w swoich obecnych klubach. Satin wyjaśnił motywy takiego kierunku działań.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Calciomercato Satin przyznał: “Na temat przyszłości Aguero nie mam żadnych nowych informacji. Sergio czuje się w Madrycie wyśmienicie i wypełnia kontrakt, z którego jest zadowolony. Póki co nie zachodzą żadne przesłanki na temat jego potencjalnej wyprowadzki i zmiany barw klubowych. Jedyną rzeczą, która może go skłonić do przeprowadzki jest obecny brak możliwości gry w Lidze Mistrzów – ale tego mu nie zapewni również Juventus“.

Na temat Sissoko powiedział z kolei: “Moim zdaniem Momo zostanie w Turynie. Fakt, Del Neri naciskał na jego sprzedaż, ale jego już w Juve nie ma. Wierzę, że kiedy piłkarz wróci do optymalnej formy, okaże się na nowo bardzo przydatnym dla Juventusu zawodnikiem“.

www.tuttojuve.com
www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: