Pirlo i Pazienza na testach medycznych

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport podaje, że w ciągu dwóch dni – dziś albo jutro – testy medyczne w turyńskiej klinice przejdzie dwóch piłkarzy, mających zasilić skład drużyny Bianconerich. Są nimi: Andrea Pirlo i Michele Pazienza (na zdjęciu). Pirlo ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym tygodniu, w czwartek.

www.tuttojuve.com
www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
42
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: