Del Piero: Witaj w domu, trenerze Conte

Alessandro Del Piero (na zdjęciu, po prawej) wyraził swoje zadowolenie z faktu, iż na ławce trenerskiej Juventusu zasiądzie od nowego sezonu Antonio Conte (na zdjęciu, po lewej). 10 lat temu obaj grali w jednej drużynie, teraz Conte będzie trenował Aleksa.

Del Piero napisał na swojej stronie internetowej: “Od dziś Juventus ma nowego trenera. Przede wszystkim chciałbym pozdrowić Gigi Del Neriego i podziękować mu za wspólną pracę – uważam, że bez względu na to, jak się skończyło,zasługuje na to jako trener i jako świetny człowiek. Jeśli chodzi o Conte, nie mam zbyt wiele do powiedzenia – niech jego przygoda z Juve będzie jak najdłuższa i ukoronowana jak największą ilością sukcesów. Cóż mogę powiedzieć – witaj w domu, Antonio… a raczej, panie trenerze Conte“.

www.tuttosport.com
www.alessandrodelpiero.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: