Luca Toni: Zostaję w Juventusie

Luca Toni (na zdjęciu) zostanie w Juventusie. Przyznał to sam zawodnik, który jest już ponoć po rozmowie z szefostwem klubu.

Udzielając wywiadu dziennikarzom Sky Sport, Toni powiedział: “W przyszłym roku nadal będę grał w Juventusie. Kierownictwo klubu i trener powiedzieli mi, że zamierzają na mnie stawiać, dlatego ze swojej strony zrobię co będe mógł, by pomóc zarówno nowemu trenerowi, jak i całej drużynie. Nie ulega wątpliwości, że musimy odegrać się za ostatni sezon – dosyć kiepski w naszym wykonaniu“.

Zapytany o nowego szkoleniowca turyńskiego klubu, Antonio Conte, Toni stwierdził: “Conte z pewnością wniósł już sporo entuzjazmu. Bardzo dobrze zna tutejsze środowisko, wiele wygrał w koszulce Juventusu, dlatego przyjdzie tu z pewnością z ogromną wolą walki, uważam więc zatrudnienie go za bardzo dobrą decyzję zarządu klubu“. Następnie dodał jeszcze, mówiąc o swoich planach na najbliższe tygodnie: “Wybieram się na małe wakacje, ale zaraz potem stawię się gotowy do tego, by pomóc trenerowi we wspólnej walce i by pracować razem z moimi kolegami“.

Toni stwierdził również, że bardzo imponuje mu inny zawodnik Juve, Alessandro Matri. Co więcej, postrzega go jako swojego następcę w reprezentacji narodowej Włoch. “Alessandro jest bardzo dobrym zawodnikiem, podobnie jak Pazzini. Mamy teraz naprawdę świetnych młodych piłkarzy, Prandelli będzie miał prawdziwą zagwozdkę, na kogo postawić“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: