Pirlo: Rossi w Juventusie? Byłoby świetnie!

Nowy nabytek Juventusu, Andrea Pirlo zachęca władze Starej Damy do sprowadzenia Giuseppe Rossiego: “Byłoby świetnie mieć go w Juve. Pokazał w ostatnich latach, że jest wspaniałym zawodnikiem, poza tym przynosi szczęście klubom, w których gra. Juventus ma wszelkie predyspozycje, aby wspiąć się tam, gdzie jest dziś Milan, ale w tym celu trzeba kupować mistrzów“.

Sam Pirlo zdaje sobie jednak sprawę, iż sprowadzenie Rossiego nie byłoby łatwe: “Życzę mu, aby dostał się do wielkiego klubu. Jakąkolwiek drużynę wybierze, zrobi w niej furorę“. Pomocnik Juventusu i reprezentacji opowiadał też o swoim odejściu z Milanu: “ To była wspólna decyzja moja i klubu. Wygrałem z Milanem wszystko, co było do wygrania, przeżyłem tam wiele fantastycznych chwil, ale teraz potrzebowałem nowych wyzwań, a takim jest gra w Juve. Jestem pewien, że ten sezon będzie nasz“.

www.corrieredellosport.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
38
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: