Juventus już w Stanach Zjednoczonych

Bianconeri są już w USA. Jak poinformował oficjalnie turyński klub, piłkarze lecieli do Stanów dziewięć godzin i o 19:00 czasu lokalnego wylądowali w Filadelfii. Tym samym rozpoczęło się tournee Starej Damy w Ameryce.

Zawodnicy i sztab techniczny zameldowali się na miejscu w Novacare Complex, który będzie ich domem przez najbliższy tydzień. Już o godzinie 20:00 czasu lokalnego (we Włoszech była wówczas 2:00 w nocy) Conte i jego podopieczni zaczęli pracę, by nie tracić cennego czasu. Trening nie był zbyt obciążający i polegał głównie na ćwiczeniach odprężających i rozciągających. Po godzinie lekkich biegów i stretchingu Bianconeri wrócili do hotelu, gdzie zjedli kolację i udali się na zasłużony odpoczynek. Przed nimi trzy towarzyskie potyczki: ze Sportingiem Lizbona, Club America i Chivas.

www.tuttosport.com
www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: