Rossi: Chcę zostać w Villarrealu!

Giuseppe Rossi (na zdjęciu) przyznał w ostatnim wywiadzie, że w Villarrealu jest mu wyśmienicie i że chce jeszcze długo być piłkarzem tego klubu. Wypowiedź ta może nieco dezorientować obserwujących perypetie dotyczące jego transferu do Juventusu.

W wywiadzie dla ESPN Rossi przyznał: “Kiedy w styczniu przedłużyłem kontrakt z klubem do roku 2016, zrobiłem to z własnej woli, to było to, czego bardzo chciałem. Klub zawsze był wobec mnie bardzo w porządku, traktował mnie z ogromnym szacunkiem. Trudno dziś znaleźć podobną drużynę. Dziś jestem zawodnikiem Villarrealu i chcę nim być jeszcze przez długi czas. Nie miałbym problemu ze świadomością, że nie zagrałem już nigdy w Serie A. Jestem ich własnością i dla Villarrealu zrobię wszystko“.

Media spekulują teraz: czy powyższe to jedynie taktyczne deklaracje, czy faktycznie świadczące o tym, czego chce sam piłkarz? Do tej pory wszystkie fakty wskazywały i nadal wskazują na to, że Rossi jest już praktycznie jedną nogą w Juventusie.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: