Rossi: Nie myślę już o Juventusie

Giuseppe Rossi (na zdjęciu) przyznał, że nie żałuje tego, iż transfer do Juventusu nie wypalił. Jak zapewnia, jest szczęśliwy, że może zostać w Villarrealu na kolejny sezon.

Rossi, którego nazwisko było na ustach niemal wszystkich kibiców Starej Damy w ostatnich tygodniach, powiedział w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport: “Juventusem nie zaprzątam sobie już głowy. W Villarrealu jest mi bardzo dobrze i jestem szczęśliwy, że mogę tu być“. Zapytany o poprzednie deklaracje na temat przenosin do Turynu odparł z koeli: “Jeśli mówię, że jest mi tu dobrze, to znaczy, że jestem tego pewien. Jestem piłkarzem Villarrealu od czterech lat i nigdy nie miałem z tym żadnego problemu. Cieszę się, że zaczynamy nowy sezon, podobnie jak i reszta moich kolegów. Niebawem powalczymy o Ligę Mistrzów, turniej, o którego wartości nie ma sensu nawet dyskutować“.

www.tuttojuve.com
www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: