Absurdopoli (felieton)

Jakie Calciopoli?! Nie mam wątpliwości, że wydarzenia z połowy lipca ostatecznie ukonstytuowały nową nazwę dla tej afery. Absurdopoli! Szczerze powiedziawszy samo to czym decyzja FIGC skutkowała zupełnie mnie nie zdziwiło. Inter nadal dzierżawi Mistrzostwo Włoch za sezon 2005/06, za co mam nadzieję kiedyś srogo zapłaci. Natomiast całkowicie zaskoczył mnie sposób w jaki całą sprawę, przynajmniej na jakiś czas, zamieciono pod dywan. Że do tego stopnia FIGC na czele z Abete jest bezczelne nie podejrzewałem“.

Powyższy cytat to wstęp do najnowszego felietonu Bartka(Juventino), który pokusił się o podsumowanie doniesień związanych z Calciopoli, które to ujrzały światło dzienne w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Tekst jest dostępny tutaj. Zapraszamy do lektury i komentowania!

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: