Berlusconi: Juve w walce o scudetto

Luigi Berlusconi (na zdjęciu) przyznał w wywiadzie udzielonym po wczorajszym meczu, że choć jest zadowolony z sukcesu Milanu, Juventus pokazał charakter – oczywiście w drugiej połowie spotkania.

Berlusconi porozmawiał z dziennikarzami Sky Sport 24. “Cieszę się rzecz jasna z wyniku – w drugiej połowie w obliczu naszych kontuzji oraz dużo lepszej gry Juventusu obraz meczu zmienił się siłą rzeczy. Pierwszą połowę rozegraliśmy wyśmienicie“.

Następnie dodał: “Myślę, że Juventus będzie razem z nami i Interem walczył w tym roku o scudetto. Życzyłem i nadal życzę ekipie Bianconerich dobrego sezonu. Cieszę się, że do dziś honorują turniej założony przez mojego ojca. Najbardziej dziwnym uczuciem było dziś jednak oglądać Pirlo w koszulce Juve. Chciałbym, by grał nadal z nami, ale klub uznał, że zaproponowanie mu trzyletniego kontraktu byłoby zbyt uciążliwe dla Milanu“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: