Do treningów wraca Pepe

Zbliża się pierwszy mecz ligowy Primavery, jednak jeszcze większymi krokami nadchodzi początek nowego sezonu dla pierwszego składu Juventusu – już w najbliższą niedzielę Juve zmierzy się z Udinese.

Na pierwszej z dwóch dzisiejszych sesji treningowych Conte podzielił drużynę na dwie podgrupy. Z jednej strony ćwiczono zagrania ofensywne, na drugim boisku pozostała część zespołu skupiła się na ćwiczeniach atletycznych.

Następnie nadeszła kolej na formację defensywną ćwiczącą zagrania taktyczne. W tym samym czasie pomocnicy i napastnicy trenowali podania między sobą oraz strzały na bramkę.

Do ćwiczeń powrócił Simone Pepe (na zdjęciu), trening z powodu infekcji opuścił natomiast Mirko Vucinic. Początek drugiej sesji przewidziany na godzinę 17:30.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: