Sprzedaż karnetów 2011/12 wzrosła

Na dwa tygodnie przed oficjalnym otwarciem nowego stadionu Juventusu mamy kolejną świetną wiadomość – sprzedano kolejny tysiąc karnetów na sezon 2011/2012.

Pomimo, iż pierwotnie sprzedaż karnetów zakończyła się na początku sierpnia na prośby kibiców klub zdecydował się ją wznowić. W ciągu czterech dni, od 17 do 21 sierpnia ponownie można było nabyć wejściówki na nowy stadion Juventusu.

Ostateczny wynik sprzedaży to 24 000 co stanowi wzrost o 58% w stosunku do poprzedniego sezonu, podczas którego Bianconeri grali na Stadio Olimpico.

Zobacz także:
Nowy stadion Juventusu: forum JuvePoland

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: