Almiron: Juventus nie dał mi szansy

Po przeprowadzce do Catanii Sergio Almiron (na zdjęciu) przyznał, iż żałuje, że Juventus nie dał mu kolejnej szansy na pokazanie swoich możliwości.

Szkoda, że nie miałem możliwości pokazania, na co mnie stać. Uwierzyła za to we mnie Catania, więc zgodziłem się nawiązać z nią współpracę” – powiedział, po czym dodał: “Zamierzam teraz dobrze przygotować się do rozpoczęcia nowego sezonu. Chcę grać jeszcze lepiej“.

www.tuttojuve.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: