Strona główna » Aktualności » Buffon: Ten strajk jest komuś na rękę
Buffon: Ten strajk jest komuś na rękę
Bramkarz Juventusu w rozmowie ze Sky Sport wyraził przekonanie, iż wybuch piłkarskiego strajku we Włoszech nie jest przypadkowy. “Wobec wszystkich problemów, z jakimi mierzy się obecnie nasz kraj, ta akcja wydaje się kolejnym sposobem mydlenia ludziom oczu. Jestem pewny, że strajk był komuś na rękę” – bez ogródek stwierdził Gigi Buffon (na zdjęciu).
Następnie portier Starej Damy i reprezentacji Włoch dorzucił: “Nikt z nas nie jest bez winy. U podstaw protestu leżały słuszne idee, ale fakt przeniesienia pierwszej kolejki wydaje mi się obliczony na odwrócenie uwagi od znacznie poważniejszych problemów“.
Buffon, który jest również założycielem jednego ze związków zawodowych piłkarzy, dał wyraz nadziei, iż druga kolejka Serie A odbędzie się zgodnie z planem: “Wierzę, że uda się szybko osiągnąć porozumienie. Znalezienie wyjścia z sytuacji nie powinno być specjalnie trudne“.
www.corrieredellosport.it