Estigarribia: Przeżywam świetne chwile

Marcelo Alejandro Estigarribia (na zdjęciu) udzielił swojego pierwszego wywiadu jako zawodnik Juventusu. Piłkarz obiecuje, że w koszulce Starej Damy da z siebie wszystko oraz że udowodni kibicom, że warto uwierzyć w jego możliwości.

Na boisku zawszę chcę pokazywać, na co mnie stać i dlatego wybrałem Juventus” – powiedział Estigarribia. “Gram agresywnie, walczę o każdą piłkę, lubię grać do przodu i wykorzystywać każdą możliwą okazję. Nie brak mi mięśni i sił. Wiem, że Juventus ma na swoim koncie ogrom zwycięstw, zarówno w kraju jak i na świecie. Ma w składzie piłkarzy, którzy wygrywali Ligę Mistrzów, Mundial. To niesamowity klub z niesamowitą drużyną – stąd też moim celem jest wykorzystywanie każdej chwili, jaką tu spędzę, przeżywanie każdego jednego dnia i uczenie się od moich nowych kolegów z drużyny. Chcę dojrzewać jako piłkarz i jako człowiek“.

Na koniec dodał jeszcze: “Doświadczam niepowtarzalnych emocji. Chcę żyć tym marzeniem, które w końcu stało się rzeczywistością. To niepowtarzalny i nieoczekiwany moment w mojej karierze piłkarskiej, jeden z tych, które może zaoferować wyłącznie futbol“.

www.tuttosport.com
www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: