Nedved wraca do pracy

Od kilku tygodni kibice Starej Damy ze sporą dozą niepewności zadawali sobie pytanie, co dzieje się z Pavlem Nedvedem (na zdjęciu). Czecha nie można było zobaczyć podczas żadnego z etapów przygotowań do nowego sezonu. Nieobecny był podczas tradycyjnego spotkania w Villar Perosa, nie uczestniczył także w inauguracji nowego stadionu…

Nieobecność, zwłaszcza podczas ostatniego ze wspomnianych wydarzeń wywołała wśród fanów spore zamieszanie. Wielu zastanawiało się dlaczego Czecha nie ma w tak ważnych dla klubu chwilach. We włoskiej prasie pojawiły się nawet informacje o rzekomym konflikcie Nedveda z władzami klubu i zakończeniu współpracy.

Dziś Pavel wrócił… z urlopu. “Między mną a Juventusem wszystko jest w najlepszym porządku” – jak gdyby nigdy nic powiedział Nedved w rozmowie z dziennikarzami. “Zobaczymy się na trybunach za tydzień podczas meczu z Bologną” – uspokoił Czech.

Pavel Nedved wolne spędził z rodziną w Stanach Zjednoczonych oraz ostatni tydzień w Pradze. Dziś wziął udział w spotkaniu mającym na celu zatwierdzenie budżetu na najbliższe miesiące.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: