Conte: Stracone punkty, ale mamy duszę!

Antonio Conte (na zdjęciu) jest zdania, że jego drużyna straciła wczoraj dwa punkty, ale nie można jej odmówić zaangażowania w grę, zwłaszcza w drugiej połowie spotkania.

Jestem zadowolony z tego, co pokazali chłopaki, nie tylko w tym meczu ale i w innych” – powiedział po końcowym gwizdku. “Drużyna odzyskuje duszę, nie panikujemy w obliczu trudności, jakie się przytrafiają. Mimo osłabienia straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, a nie akcji przeciwnika – w zasadzie poza tym razem nie dopuściliśmy ich do naszej bramki. Szacunek dla moich piłkarzy. Niestety, punkty straciliśmy i nie ma co na ten temat dyskutować – być może zabrakło nam trochę szczęścia“.

Zapytany o Mirko Vucinicia, odparł: “Trudno wydawać osądy na gorąco. Usiądziemy z drużyną na spokojnie i przeanalizujemy wspólnie, co poszło dobrze, a co źle. Przed nami wiele pracy, ale dajemy znaki, że idziemy we właściwym kierunku“.

Czy mecz z Bologną był swego rodzaju testem dla Milosa Krasicia, który znajduje się pod uważną obserwacją sztabu technicznego Juventusu? “Nie, nie przeprowadzamy żadnych egzaminów. Kiedy ktoś już wychodzi na murawę, ma dawać z siebie absolutne maksimum, to wszystko. Z występu Krasicia w tym spotkaniu jestem naprawdę zadowolony, ale nie testujemy go w żaden sposób. Mam do dyspozycji pełen skład drużyny i w zależności od okoliczności korzystam po prostu z różnych rozwiązań“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: