Moggi: Juve nareszcie zaczyna imponować

Luciano Moggi (na zdjęciu) uważa, że Juventus powinien był wygrać z Bologną nawet w osłabieniu. “Nie chcę słyszeć żadnego alibi, bo Bologna była do ogrania nawet w dziesiątkę” – stwierdził były dyrektor sportowy Starej Damy.

Następnie dodał jednak: “Jak by nie było, bardzo cieszy mnie to, iż obserwuję, jak Juventus odzyskuje swój charakter i wraca tam, gdzie powinien być cały czas. W końcu piłkarze zaczynają swoją grą szanować historię Starej Damy. Nareszcie ich styl zaczyna imponować. Jestem pewien, że Conte przyniesie jeszcze niejednokrotnie satysfakcję kibicom Juve i już dziś widać, że walczy minimum o rozgrywki europejskie“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: