Pirlo: Straciliśmy kolejne punkty

W wywiadzie udzielonym Sky Sport Andrea Pirlo (na zdjęciu) przyznał, że po raz kolejny Juventus w głupi sposób stracił dwa punkty.

Pirlo stwierdził: “Dziś podobnie jak w środę po prostu straciliśmy punkty – szkoda, bo mogliśmy być dalej, niż jesteśmy. Teraz musimy dobrze przygotować się do następnego meczu“. Dzisiaj Juventus zagrał w obu połowach zupełnie inaczej. “Lepiej w drugiej połowie, kiedy to zmieniliśmy ustawienie i taktykę” – stwierdził Pirlo.

Kiedy dziennikarze zasugerowali, że kiedy Pirlo gra słabiej, cała drużyna nie daje sobie rady, Włoch odparł: “To nie tak. Dzisiaj sobie faktycznie nie radziłem, ale cała drużyna dążyła do tego, by wygrać. Czuję się świetnie w stylu trenera Conte, bo pozostawia mi naprawdę spore pole do manewru. Zawsze staram się dać z siebie wszystko, co potrafię“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: