Toni: Mam nadzieję, że zagram z Milanem

Mimo sporej konkurencji w linii napadu nadzieję na występ w meczu z Milanem ma Luca Toni (na zdjęciu), który dzisiaj za pośrednictwem Twittera przyznał, że wierzy w zwycięstwo Bianconerich w tym meczu.

Toni napisał: “Szkoda, że w zeszłą niedzielę jedynie zremisowaliśmy. Teraz przygotowujemy się na wielkie starcie z Milanem i mam nadzieję, że dostanę szansę gry w tym meczu. Świetnie było by odnieść piękne zwycięstwo u boku moich kolegów z drużyny“. Póki co wszystko wskazuje jednak na to, że pewniakiem do gry w podstawowej jedenastce jest Mirko Vucinić, któremu towarzyszyć będą Del Piero albo Matri. W kolejce do gry jest też Fabio Quagliarella, co sprawa, iż Toni może mówić o szczęściu, jeśli obejrzy mecz choćby z ławki rezerwowych, a nie z trybun.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: