Strona główna » Aktualności » Gracze Juve w reklamie Area12
Gracze Juve w reklamie Area12
Andrea Pirlo (na zdjęciu, po lewej) uderza piłkę i stadion Juventusu momentalnie eksploduje rykiem kibiców – nawet kiedy jest pusty.
Pomocnik Juventusu wziął udział w promocyjnej reklamie Area12, centrum handlowego znajdującego się obok nowego stadionu Bianconerich, które to otwarte zostanie pod koniec października. Rozgrywający Starej Damy wraz z Claudio Marchisio (na zdjęciu, w środku) oraz Frederikiem Sorensenem (na zdjęciu, po prawej) reprezentował klub podczas kręcenia reklamy, przyjmując rolę pracownika budowlanego. Trzech Bianconerich, ubranych w klubowe stroje i kaski ochronne, pomagało innym robotnikom zanim udali się razem na zasłużoną przerwę obiadową. Po posiłku czas na trochę zabawy z piłką, która to zakończona została kopnięciem futbolówki przez Andreę Pirlo w stronę stadionu, co wywołało gromkie brawa oraz ryk kibiców z wnętrza obiektu.
Dzięki nowemu centrum handlowemu stadion Juventusu będzie tętnił życiem przez siedem dni w tygodniu, bez względu na to czy akurat będzie rozgrywany jakiś mecz.
www.juventus.com