Conte: Nie chcemy nikomu mydlić oczu

Antonio Conte (na zdjęciu) wypowiedział się na temat ostatnich poczynań drużyny Bianconerich oraz o postawie niektórych zawodników – Milosa Krasicia, Giorgio Chielliniego czy praktycznie nie grającego Alessandro Del Piero.

Conte przyznał: “Naszym nadrzędnym celem jest to, by odzyskać wiarygodność w oczach kibiców, by znów stać się Juventusem“. Następnie dodał: “Pozycja w tabeli do kwestia drugorzędna. Nie możemy mydlić nikomu oczu. Bardzo ważnym czynnikiem jest dla nas gra przed własną publicznością – nasi tifosi to dwunasty zawodnik drużyny, dlatego chcemy, by byli zawsze obok nas. Co do meczu z Genoą – myśleliśmy, że mamy zwycięstwo w garści i to nas zgubiło. Strata punktów zabolała dosyć dotkliwie i trudno było wrócić do porządku dziennego. Nie możemy uczestniczyć w rozgrywkach pucharowych, ale i tak zawsze wystawię możliwie najsilniejszą jedenastkę danego tygodnia“.

Na temat Milosa Krasicia powiedział z kolei: “Krasić przeżywa trudny okres, z kolei Chiellini jest pewnym punktem reprezentacji Włoch. Wypadałoby więc ostrożnie wypowiadać się na inych temat. Vidal trenuje już z resztą drużyny i jest do mojej dyspozycji. Del Piero? Z całym szacunkiem do Alexa, podchodzę do tematu z czysto trenerskiego i technicznego punktu widzenia“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: