Matri: Byliśmy lepsi

Mógł zostać jednym z bohaterów sobotniego meczu, niestety jego dwie bramki nie pozwoliły Bianconerim odnieść zwycięstwa nad drużyną z Genui. Alessandro Matri (na zdjęciu) wypowiedział się po zremisowanym 2-2 meczu z Genoą.

Zasłużyliśmy na wygraną i mieliśmy na nią wielką nadzieję. Niestety, zamiast tego niespodziewanie zremisowaliśmy. Dwie bramki na pewno podziałały dobrze na morale, jednak zamieniłbym je na zdobycie przez nas trzech punktów. Teraz chcemy jak najszybciej wrócić na ścieżkę zwycięstw i zapomnieć o tym meczu” – stwierdził napastnik Starej Damy.

Moim zdaniem nasza gra była dobra, jednak wynik końcowy już nie. Genoa oddała tylko dwa lub trzy strzały na naszą bramkę. Mimo tego, że powinniśmy być bardziej skupieni, uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: