Moratti nie wierzy w spisek sędziów

Prezydent Interu Mediolan, Massimo Moratti (na zdjęciu) stwierdził w wywiadzie, że nie wierzy w konspirację sędziów wymierzoną w jego klub. Po ostatnim remisie z Atalantą swoje niezadowolenie w tym aspekcie wyraził trener Nerazzurrich, Claudio Ranieri.

Moratti powiedział jednak: “Sędzia był bardzo dobry i jestem pewien, że ta błędna decyzja to przypadek. Jeśli jednak takie decyzje zdarzają się pięć razy z rzędu, zaczyna to być irytujące. Nie sądzę, że w Bergamo zagraliśmy źle, zabrakło po prostu trochę szczęścia z przodu“.

Nie mogło zabraknąć także wypowiedzi na temat zbliżającego się wielkimi krokami spotkania z Juventusem na San Siro. “Spotkania Interu z Juve to derby Włoch. Jest okazja zobaczyć w jakiej kondycji są obydwa zespoły oraz jak może kształtować się tabela. Oczywiście punkty w tym meczu są ważne, jednak nie sądzę, że możemy mówić o odkupieniu lub upokorzeniu dla którejkolwiek ze stron“.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: