Nagatomo: Del Piero powinien zakończyć karierę w Japonii

Przed meczem Interu z Juventusem wypowiedział się zawodnik tych pierwszych, Yuto Nagatomo. Co ciekawe, celem wypowiedzi nie był jutrzejszy mecz, a do rzekome zakończenie kariery przez Alessandro Del Piero.

Nagatomo jest wielkim fanem legendy Bianconerich, w Japonii jednak jest dużo więcej ludzi podziwiających Alexa. Dlatego też, zdaniem zawodnika Interu, Del Piero powinien powrócić do Tokio, bowiem miał okazję już zagrać w tym mieście. “Interesuję się włoską piłką odkąd skończyłem siedem lat, bardzo dobrze pamiętam grającego wtedy Alexa” – powiedział dla Il Corriere dello Sport. “Widziałem grę Alexa w Tokio w 1996 roku podczas Pucharu Interkontynentalnego, podobał mi się także jego pomysł z t-shirtami po trzęsieniu ziemi w Japonii. Mam nadzieję, że Del Piero zagra w Japonii po zakończeniu kariery w Juve. Byłoby to bardzo miłe, chciałbym to zobaczyć ze względu na wielu jego fanów w tym kraju. Alex nie może sobie wyobrazić jak wielu kibiców ma w Japonii. Poradziłbym mu przeniesienie się tam“.

Nagatomo spotka się z Del Piero jutro przy okazji pojedynku na San Siro, ma też nadzieję na świętowanie zwycięstwa po tym meczu. “Juventus to świetna drużyna, co pokazują do tej pory w tym sezonie. Jednak my zagramy u siebie i mamy nadzieję na zwycięstwo, chociaż nie będzie to proste“.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: