Melo i Amauri w jednym zespole?

Jak informują dziennikarze Tuttosport być może już w styczniu zobaczymy ponownie w jednym zespole Felipe Melo i Amauriego. Wypożyczony do Galatasaray pomocnik próbuje przekonać trenera swojego zespołu, Fatiha Terima, by ten złożył ofertę kupna Brazylijczyka z włoskim paszportem.

Niestety dla Melo transakcja może być trudna do przeprowadzenia, ponieważ Turków nie będzie stać na zaproponowanie Amauriemu równie dobrych warunków finansowych, jakie ma zapewnione w Turynie. Mimo to, z racji odsunięcia go od pierwszego zespołu Bianconerich, a przede wszystkim z racji powoli dobiegającego końca kontraktu, agent zawodnika nie próżnuje i podobno nawiązał już kontakty z wieloma klubami, które byłyby zainteresowane pozyskaniem zawodnika.

Spekulacje czy Amauri odejdzie już w styczniu ciągle więc trwają. Dla Juventusu sytuacja jest prosta – władze chcą jak najszybciej sprzedać, czy też mówiąc wprost – pozbyć się – zawodnika, który aktualnie nie wnosi nic do zespołu, a poważnie obciąża budżet klubu. Nie wiadomo czy Amauri już teraz pomyśli o swojej przyszłości i jeszcze w zimie zmieni barwy klubowe, czy będzie czekał do lata. Doniesienia z każdej strony są sprzeczne i przyjdzie nam po prostu poczekać do stycznia.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: