Vidal przeprasza kibiców

Arturo Vidal (na zdjęciu) wystosował list otwarty do kibiców reprezentacji Chile oraz Juventusu. Zawodnik przeprasza w nim za swoje niedawne zachowanie, które zaowocowało wyrzuceniem go ze zgrupowania drużyny narodowej.

Przypomnijmy – Vidal wraz z czterema innymi reprezentantami zostali usunięci ze zgrupowania po tym, jak wrócili z 45 minutowym spóźnieniem. Wedle doniesień, zawodnicy świętowali do późna z okazji chrztu syna Jorge Valdivii, co bardzo nie spodobało się selekcjonerowi kadry.

W liście otwartym Vidal pisze o żalu z powodu swojego lekkomyślnego postępowania: “Chciałbym przeprosić wszystkich, a w szczególności moich kolegów z zespołu. Zrozumiałem swój błąd i mam nadzieję, że uda mi się wyjaśnić wszystko z trenerem Claudio Borghim i jego pomocnikami. Mój stosunek do nich nie jest jedynie relacją zawodową. Jest także przepełniony wdzięcznością i szacunkiem. Mam nadzieję, że ból spowodowany moim zachowaniem pójdzie w zapomnienie, na razie oferuję moje najszczersze przeprosiny“.

Mimo iż niezdyscyplinowanie zawodnika nie ugodziło bezpośrednio w Juventus, w liście opublikowanym na łamach Corriere dello Sport Vidal zwraca się również do klubu z Turynu: “Chciałbym także przeprosić kibiców Juventusu, którzy zawsze okazywali mi wiele przywiązania. Zrobiłem błąd i teraz oczekuję na karę, którą nałoży na mnie federacja. Mam nadzieję, że wrócę kiedyś do występów w narodowych barwach. Nic nie uczyniłoby mnie bardziej szczęśliwym i dumnym“.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: