Del Piero o meczu z Palermo

Alessandro Del Piero (na zdjęciu, po lewej) za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej skomentował niedzielne zwycięstwo Juventusu nad Palermo: “Wygrana z Palermo jest kolejnym ważnym krokiem poczynionym w tym sezonie. Pomimo odniesionego wysokiego wyniku, nie było wcale łatwo, co potwierdzają choćby poprzednie lata. Powróciliśmy na czele tabeli, ponadto mamy jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania. Nie zmarnowaliśmy tej długiej przerwy. Znajdujemy się teraz w bardzo pozytywnym okresie i żeby kontynuować jego trwanie powinniśmy myśleć tak, jakbyśmy nie zrobili nic do tej pory. Za każdym razem musimy rozpoczynać mecze, z tym samym głodem zwycięstwa, z jakim wyszliśmy na boisko wczoraj“.

www.alessandrodelpiero.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: