Isla: okazali nam brak szacunku

Zawodnik Udinese, Mauricio Isla (na zdjęciu), reprezentacyjny kolega Arturo Vidala złamał ostatnio ciszę i wypowiedział się na temat ostatniej sytuacji, kiedy to pięciu jego kolegów z drużyny (Vidal, Beuasejour, Valdivia, Jara oraz Carmona) zostało wyrzuconych ze zgrupowania.

Isla powiedział wprost, że zachowanie wyżej wymienionych to brak szacunku dla reszty drużyny, a sam ma nadzieje na ostre sankcje wymierzone w tych graczy. “Okazali brak szacunku dla nas piłkarzy oraz dla reszty Chilijczyków. Nie możemy im tego wybaczyć, bowiem jeśli tak zrobimy, takie sytuacje będą się powtarzać” – powiedział w wywiadzie dla TVNSą oni dla nas ważnymi graczami, ale w naszym zespole panują zasady, które muszą być przestrzegane. Podjęliśmy ostateczną decyzję wspólnie. Było to dla nas bolesne, ale mamy wytyczony sposób zachowywania się, a oni tego nie uszanowali” – dodał.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: