Konko i Cisse zagrają przeciwko Juve

Trener Edoardo Reja może odetchnąć z ulgą. W spotkaniu przeciwko Starej Damie będzie mógł skorzystać z usług Abdoulay Konko oraz Djibril Cisse. Gorsze wieści dotarły do niego w sprawie Matuzalema oraz Diasa. Pierwszy z Brazylijczyków będzie musiał odpocząć od piłki przez trzy tygodnie, drugi jeszcze co najmniej tydzień.

Podczas dzisiejszego treningu szkoleniowiec Lazio bacznie przyglądał się kilku zawodnikom. Zwłaszcza Mariusowi Stankeviciusowi, Modibo Diakite oraz Giuseppe Biavie, z których jeden w sobotę na pewno usiądzie na ławce, a także Senadowi Luliciowi oraz Gonzalezowi. Z dwójki piłkarzy zagra tylko jeden.

www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: