Reja: śmiałem się z taktyki Conte

Trener najbliższego rywala Juventusu, Edy Reja (na zdjęciu), przyznał w wywiadzie, że śmiał się z taktyki 4-2-4 preferowanej przez Antonio Conte. “Początkowo śmiałem się gdy ludzie mówili o Juventusie i taktyce 4-2-4. Czterech zawodników, którzy mają za zadanie tylko atakować daje solidnie do myślenia. Tutaj szczególnie groźny będzie Claudio Marchisio, który znajduje się teraz w doskonałej formie. Dodatkowo Conte, który dał Juventusowi wiele świeżości może liczyć na takich graczy jak Lichtsteiner czy Vucinić. To będzie świetny mecz“.

www.goal.com
www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: