Chiellini: Przyjechaliśmy do Rzymu po zwycięstwo

Po końcowym gwizdku sędziego na temat meczu z Lazio wypowiedział się również Giorgio Chiellini (na zdjęciu). Co miał do powiedzenia obrońca Bianconerich?

Z pewnością przyjechaliśmy tu po zwycięstwo i komplet punktów i wierzyliśmy w to od samego początku” – zaznaczył. “Przez cały czas walczyliśmy o swoje i wszyscy poświęcaliśmy się dlatego celu, wciąż szanując jednak przeciwnika. Lazio to bardzo dobry zespół i dziś napsuli nam nieco krwi. Na szczęście umieliśmy się bronić i… jesteśmy zadowoleni“.

Następnie dodał: “W ciągu trzech dni znów wybiegniemy na boisko – na terenie Napoli zwykle przegrywaliśmy, dlatego najbliższy mecz będzie dla nas kolejnym sprawdzianem piłkarskiej dojrzałości. Chciałbym poprosić wszystkich naszych kibiców, by byli zawsze tak blisko nas, jak są teraz – razem możemy zdziałać w tym roku wiele dobrego“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: