Juve trenuje w Rzymie

Po wczorajszym meczu z Lazio, drużyna Starej Damy nie powróciła do Turynu. Ze względu na zbliżające się spotkanie z Napoli na ich terenie, Bianconeri pozostali w stolicy Włoch, gdzie dzisiaj rozpoczęli treningi przed kolejnym trudnym sprawdzianem.

Juventus przygotowania do wtorkowego spotkania rozpoczął dziś rano. Drużyna trenuje w rzymskim ośrodku sportowym La Borghesiana (na zdjęciu). Zawodnicy, którzy występowali we wczorajszym meczu jak zwykle mieli dzisiaj taryfę ulgową – Conte zaordynował im jedynie ćwiczenia rozluźniające. Cała reszta składu odbyła natomiast normalny trening, podczas którego ćwiczono posiadanie piłki i rozegrano mecz.

Drużyna Juve także jutro pozostanie w Rzymie, skąd uda się bezpośrednio do Neapolu.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: