Hamsik: Pojedynki z wielkimi wygrywamy!

Przed jutrzejszym meczem Juventusu z Napoli wypowiedział się piłkarz gospodarzy tego spotkania, Marek Hamsik (na zdjęciu). Słowak jest przekonany, iż Bianconeri powinni obawiać się zespołu z Neapolu, wierzy również w sukces swojej ekipy.

Dla naszych kibiców jutrzejszy mecz jest niczym derby” – stwierdził Hamsik. “Publiczność na San Paolo jest niesamowita. Jesteśmy wielcy – świadczą o tym choćby wyniki, które odnosimy ostatnimi laty, świadczy o tym również zachowanie naszych przeciwników, którzy obawiają się przyjeżdżać na San Paolo, z Juventusem włącznie“.

Następnie dodał: “By jutro pokonać Juventus, nie wystarczy sam Hamsik, Lavezzi czy Cavani. Potrzeba jak najlepszego Napoli, jak najlepszego zgrania i jak najlepszej współpracy – czegoś, co pokazaliśmy już w przeszłości. W pojedynkach z wielkimi nie mylimy się prawie nigdy… Nie będzie jutro Marchisio? Tym lepiej“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: