Quagliarella już po operacji

Fabio Quagliarella (na zdjęciu) został dziś przed południem operowany w związku z urazem, jakiego nabawił się w meczu z Lecce. Napastnik Starej Damy doznał złamania prawej kości policzkowej. Zabieg trwał 20 minut. Przeprowadził go doktor Libero Tubino w turyńskiej Klinice Fornaca.

Jutro Quagliarella wyjdzie z Kliniki, jednak przez najbliższy tydzień będzie pod ścisłą obserwacją lekarzy. Przez ten czas nie będzie mógł pracować, ponieważ w ten sposób uniknie powikłań po operacji. Zawodnik opuści więc na pewno mecze z Cagliari i Atalantą, ale może już wrócić na potyczkę z Udinese, zaplanowaną na 29 stycznia.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: