Conte: Drużyna zagrała bardzo dojrzale

Zwycięstwo 3:1 nad ekipą Catanii skomentował trener Bianconerich, Antonio Conte (na zdjęciu). Szkoleniowiec Juventusu jest dumny ze swoich podopiecznych. Mimo szybko straconej bramki Bianconeri zdołali nie tylko wyrównać, ale i wyjść na zdecydowane prowadzenie.

Przed własną publicznością jeszcze nigdy nie zagraliśmy poniżej pewnego poziomu – byliśmy dziś na tyle dobrzy, że nie straciliśmy głowy i zdołaliśmy odrobić straty” – powiedział Conte. “Być może wielu myślało, że zaczniemy grać nerwowo, ale ostatecznie drużyna pokazała wielką dojrzałość piłkarską” – dodał.

W związku z tym, iż ostatnio sędziowie prowadzący mecz Juventusu nie popisali się, tym razem Conte podkreślił fakt, iż tym razem było zgoła inaczej. “Arbiter prowadzący dzisiejszy mecz pokazał się z dobrej strony, dlatego tym bardziej chylę przed nim czoła. Jestem też pełen podziwu wobec piłkarzy Catanii, którzy pokazali, że są bardzo zmotywowani“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: