Nedved: Szkoda, że Ibra nie zagra

Pavel Nedved (na zdjęciu, po lewej) żałuje, że w sobotnim pojedynku Juventusu z Milanem nie wystąpi zawieszony Zlatan Ibrahimović (na zdjęciu, po prawej). W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Sky Sport Czech przyznał: “Szkoda, że Ibra nie zagra, bo na pewno z nim mecz byłby lepszym spektaklem. Miejmy nadzieję, że Juventus nie będzie dla Milanu zbyt sympatycznym przeciwnikiem, chcę, żebyśmy wygrali to spotkanie“.

www.calcionews24.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: