Matri: Chcę walczyć o pierwsze miejsce!

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Alessandro Matri (na zdjęciu) zapowiada, że nie zadowoli się drugim miejscem w tabeli Serie A w tym sezonie oraz że do samego końca Bianconeri będą walczyć o tytuł mistrzowski.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom GQ Matri stwierdził: “Ostatnio zbyt często remisujemy, ale nie czujemy żadnego dołka ani kryzysu. Milan uciekł nam na dwa punkty, ale na pewno nie zamierzam pisać się na drugie miejsce w tabeli. Chcę walczyć do samego końca“.

Następnie dodał: “Kiedy grasz w koszulce Juventusu, presja wzrasta z tygodnia na tydzień. Sędziowie? Nie czujemy się przez nich pokarani, nie chcemy zgrywać ofiar – chcemy jedynie sprawiedliwego traktowania“.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: