Eljero Elia: Cieszę się z powrotu na boisko

Mimo ciszy prasowej na swoim Twitterze remis z Genoą skomentował Eljero Elia (na zdjęciu), który dzisiaj wybiegł co prawda na boisko, najczęściej jednak niestety kiwał sam siebie.

Holender napisał: “Przykro mi z powodu remisu, ale cieszę się, że miałem okazję zagrać. Dziękuję wszystkim kibicom Juve“.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
38
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: