Melo: Nie wracam do Turynu

Felipe Melo (na zdjęciu) przebywający na wypożyczeniu w Galatasaray Stambuł zdradził ostatnio, że zamierza pozostać w tureckim klubie także po zakończeniu wypożyczenia.

Melo podkreśla, że bardzo odpowiada mu sposób gry Galatasaray: “W Juventusie moja pozycja na boisku była bardzo ściśle określona. Tu, przy ustawieniu 4-4-2, mam więcej przestrzeni i odkryłem w sobie talent do atakowania“.

Brazylijczyk podkreśla też, że jego przyszłość jest już właściwie przesądzona: “Mamy dobry skład i świetną pozycję w lidze. Jednak nawet jeśli nie zdobędziemy mistrzostwa, nie zamierzam wracać do Turynu. Jestem zadowolony z pobytu w Galatasaray i nie zamierzam się przenosić“.

www.soccerway.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: