Caceres: Jedziemy do Florencji po zwycięstwo

Martin Caceres (na zdjęciu) czuje się coraz lepiej i być może będzie mógł jednak wystąpić w meczu z Fiorentiną. Na swoim profilu na Facebooku przyznał, iż ma nadzieję na to, że we Florencji wybiegnie w podstawowym składzie.

Caceres napisał: “Jedziemy do Florencji po zwycięstwo. Mam nadzieję, że dostanę szansę gry od pierwszej minuty. Dziękuję wszystkim kibicom Juve za wsparcie, jesteście naprawdę fantastyczni!

www.calcionews24.com
www.facebook.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: