Giovinco: Zawsze kochałem Juventus

Sebastian Giovinco (na zdjęciu) znów gra dla Juventusu. Dzisiaj zawodnik Starej Damy przyznał, iż ma nadzieję na to, że w końcu będzie mógł “zagrać swoje” w koszulce Bianconerich.

Zawsze kochałem Juventus. Jeśli kiedykolwiek wypowiedziałem nie tak, to tylko dlatego, że było mi żal, iż nie dostałem szansy wykazania się w drużynie Juve. Kiedy Bianconeri zapewnili sobie tytuł mistrzowski w zeszłym sezonie, cieszyłem się razem z nimi” – powiedział Seba.

Zapytany o cele na nadchodzący sezon odparł bez wahania: “Chciałbym móc unieść w górę przynajmniej jedno trofeum“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: