Della Valle: Jovetić zostanie we Florencji

Andrea Della Valle, honorowy prezydent Fiorentiny, zapewnił, że Stevan Jovetić (na zdjęciu) pozostanie w tym sezonie we Florencji.

Rozmawiałem osobiście z Joveticiem i powiedziałem mu, że z różnych względów jest dla nas piłkarzem bezcennym, mam nadzieję, że to zrozumie” – powiedział Della Valle. “Jest młody, przed nim długa kariera – póki co jest ważne, żeby grał w naszej drużynie” – dodał.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: