Del Piero: Wciąż myślę o Juve

Alessandro Del Piero (na zdjęciu) przyznaje, że mimo iż znalazł się po drugiej stronie globu, nadal myśli o klubie z Turynu.

W rozmowie z Mediasetem Del Piero tłumaczył: “O Juventusie myślę z jednej strony wiele, z drugiej mało. Mało, ponieważ staram się w pełni skoncentrować na przeżywaniu mojej obecnej przygody, tu w Sydney. Dużo, ponieważ to jasne, że nie da się ot tak zapomnieć dziewiętnastu lat. Na zawsze pozostanę kibicem Juventusu, chociaż ten klub to już dla mnie przeszłość. Zdecydowanie nie mogłoby być inaczej“.

Alex dodał również: “Obecnie dokładnie śledzę zarówno Serie A, jak i Ligę Mistrzów. Nie wiem jeszcze kiedy uda mi się wrócić na Juventus Stadium, jeszcze nie zdążyłem sobie zadać tego pytania“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: