Marchisio: Liga Mistrzów dodaje energii

Juventus rewelacyjnie radzi sobie we Włoszech, jednak wyniki osiągane przez Bianconerich w Europie pozostawiają jeszcze wiele do życzenia. Po dwóch kolejkach podopieczni Antonio Conte mają na swoim koncie dwa punkty. Dziś wieczorem zmierzą się z mistrzem Danii – FC Nordsjaelland.

Na konferencji prasowej przed starciem na Parken Stadium w Kopenhadze Claudio Marchisio wyraził nadzieje na przełamanie i pierwsze zwycięstwo. “Liga Mistrzów to rozgrywki, w których nie ma łatwych meczów. Zespół Nordsjaelland znajduje się w fazie grupowej bo w pełni na to zasłużył. Musimy być czujni ponieważ to drużyna, która gra dobry futbol. W swoich szeregach mają dobrych i doświadczonych graczy” – komplementował rywala pomocnik.

Jakiego spotkania się spodziewa? “Po dwóch remisach będzie to dla nas niezwykle istotny mecz. Nie możemy popełnić błędu. Zmęczenie? Emocje związane z Ligą Mistrzów dodają energii. Chciałbym strzelić gola, jednak na boisku mam inne priorytety. Najważniejszym są trzy punkty i zwycięstwo zespołu” – dodał Marchisio.

Spotkanie Juventus – Nordsjaelland rozpocznie się o godzinie 20:45.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: