Vucinić: Zabrakło szczęścia

Po zremisowanym 1:1 meczu z Nordsjaelland wypowiedzieli się Mirko Vucinić oraz Gigi Buffon (obaj na zdjęciu). “Zapisujemy ten punkt i przygotowujemy się do kolejnego meczu. Tutaj nie ma łatwych meczów, nie ma łatwych przeciwników” – powiedział dla Mediaset Premium. “Stworzyliśmy wiele sytuacji, ale także bramkarz rywali był bardzo dobry. Moja bramka? Wolałbym zamienić tego gola na zwycięstwo Juve. Najważniejszą rzeczą dla mnie, po przyjściu do Juve, jest zwyciężanie. Są drużyny w tych rozgrywkach, które bronią się całą drużyną przed polem karnym” – dodał. Swoją wypowiedź strzelec bramki dla Juve zakończył słowami: “Dzisiaj zrobiliśmy wiele, jednak zabrakło szczęścia“.

Swoją opinię na temat meczu zaprezentował dziennikarzom Sky Gigi Buffon: “Nigdy wcześniej wynik meczu nie był dziełem przypadku” – starał się usprawiedliwić remis bramkarz Juve. “Jedyne stracone dwa punkty w drodze do zwycięstwa, to te dzisiejsze” – dodał.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: