Alessio: To sędzia anulował bramkę, nie my

Po zwycięskim meczu z Catanią wypowiedział się również Angelo Alessio (na zdjęciu).

Już na początku wypowiedział się na temat anulowanego gola zdobytego przez zespół Catanii. “Z mojej pozycji niewiele widziałem, więc i nie wiem zbyt dobrze, co tam się wydarzyło. Decyzję podjął arbiter, nie ławka rezerwowych Juventusu” – stwierdził.

Następnie dodał: “Rozegraliśmy mecz, dominując od początku do końca. Andujar był najlepszy w ekipie Catanii a to o czymś świadczy. Gospodarze dobrze się bronili, nasi obrońcy zaś krótko trzymali napastników przeciwnika. Po golu nasi piłkarze protestowali, ale – powtórzę – to sędzia podjął decyzję. My mieliśmy swoje okazje, sporo niewykorzystanych. Patrzymy do przodu i czekamy na następny mecz“.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: