Bendtner: Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo

Po raz pierwszy w podstawowym składzie drużyny Juventusu wybiegł dziś Nicklas Bendtner (na zdjęciu). Duńczyk miał swoje okazje strzeleckie, żadnej jednak nie zamienił na bramkę. Co miał do powiedzenia po meczu?

Zdobyliśmy ważne trzy punkty po pojedynku z silną drużyną” – powiedział. “Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ale również z tego powodu to zwycięstwo jest istotnym sukcesem” – dodał.

Zapytany o postawę zespołu w Lidze Mistrzów stwierdził: “Przed nami jeszcze kilka spotkań i tym samym okazji do wykorzystania. Conte? Mam z nim bardzo dobry kontakt. To świetny trener, a ja czuję, że gram w świetnym klubie“.

www.calcionews24.com
www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: