Agnelli: Więcej błędów popełniono przeciwko nam

W ogniu dyskusji i komentarzy na temat meczu Juventusu z Catanią głos zabrał również sam prezydent turyńskiego klubu, Andrea Agnelli (na zdjęciu).

Juventus dał wczoraj pokaz absolutnego profesjonalizmu, od razu przyznając, że sędzia popełnił błąd w meczu z Catanią” – zaczął Agnelli. “To, co skłania do refleksji, to sposób, w jaki zaczęto nas traktować już wcześniej, w trakcie meczu i zaraz po jego zakończeniu. Zaatakowano naszych przedstawicieli, trenera i kierownictwo. Ze względów bezpieczeństwa musieli oni opuścić stadion przed końcowym gwizdkiem“.

Następnie dodał: “Wiele do myślenia daje sposób nagłośnienia całej sprawy przez media już zaraz po meczu ale i dzisiaj. Błędy zostały popełnione zarówno na naszą korzyść, jak i niekorzyść. Polecam raport opublikowany przez dziennikarzy panorama.it, którzy pokazują, że do dnia dzisiejszego więcej błędów popełniono zdecydowanie na naszą niekorzyść“.

www.tuttosport.com
www.tuttojuve.com
www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: