Moratti: Oby takich błędów nie było w sobotę

Na temat meczu Juventusu z Catanią głosu nie omieszkał zabrać szef Interu Mediolan, Massimo Moratti (na zdjęciu). “Ten mecz z pewnością pozostawił po sobie w pewnym sensie niezatarte wrażenie. Nie chciałbym, żeby takie historie wydarzyły się w sobotę, biorąc pod uwagę, że kibice Juventusu i Interu nie darzą siebie nawzajem przesadną sympatią” – stwierdził Moratti.

Następnie dodał: “Nie uważam, że powinienem podkreślać już tego, co media wykazały aż nader czytelnie. Sytuacja jest absurdalna, ale przyjmijmy, że był to błąd, który się już więcej nie powtórzy“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: